ASX

Ārējais dizains

Sākot ar izteiksmīgo priekšdaļu, aerodinamiskajiem sāniem un beidzot ar metālu sakausējuma diskiem  ASX iespaido. Kādēļ iekļauties pelēkajā masā, ja varat izcelties?
ASX 640 Image Exterior
 

Smalki izstrādāta virsbūves forma

Vieglāka manevrēšana

Dzinēja pārsega forma ļauj vieglāk saskatīt auto stūrus. Šķautņainās līnijas gar sāniem un aizmugurējais spoilers uzlabo aerodinamiku un papildina ASX kārdinošo izskatu.

 

Super plaša diapazona HID priekšējie lukturi

Saskatiet vairāk uz priekšā esošā ceļa

Super plata diapazona HID (High Intensity Discharge) priekšējie lukturi raida plašākus gaismas starus, izgaismojot daudz plašāku ceļa posmu.

 

Haizivs spuras formas antena

Nezaudējiet sakarus ceļā

Atšķirībā no parastās rīkstes tipa antenas haizivs spuras formas antena, ļauj automobilim uztvert mobilos datus, satelīta radiosignālu un GPS signālu, vienmēr nodrošinot Jūs ar sakariem ceļā. Un ne tas vien – tā ir aerodinamiskāka un mazāk pakļauta bojājumiem un vandālismam.

 

Atpakaļskata spoguļi ar pagrieziena signāla lukturiem

Brīdiniet citus autobraucējus par apdzīšanu

Durvju spoguļiem, kas ir pielokāmi pie korpusa, lai stāvēšanai novietotam auto tie būtu droši paslēpti, savukārt pagrieziena lukturi brīdina velosipēdistus un gājējus par pagrieziena manevriem.
 

Priekšēji lukturi “Follow Me Home”

Vairs nekādas priekšējo durvju atvēršanas tumsā

Pēc izkāpšanas no auto, priekšējie lukturi vēl neilgu laiku paliks ieslēgti. Tāpēc Jums nekad nebūs jāraizējas, ja nokritīs durvju atslēgas.
 

 

 

 
Neretas iela 30, Jēkabpils
+371 29257162
+371 20207175; +371 65207264
Copyright © 2010.g. Jēkabpils Autocentrs SIA

Mājas lapu izstrāde «INPROMO»