L200

Braukšana

Sajūtiet jaudu. Sajūtiet vadāmību. Sajūtiet jaunu komforta līmeni, kas pieejams pilnīgi jaunā automobiļu klasē. L200 mainīs Jūsu uzskatus par iespēju nokļūt no vienas vietas citā.
dsvds
 

Super Select 4WD-II System

Pārliecinoša vadāmība visos apstākļos

L200 nodrošina maksimālu stabilitāti un vilces spēku. Tas ir aprīkots ar Mitsubishi leģendāro pilnpiedziņas sistēmu Super Select 4WD-II, un vienmēr ir gatavs jebkam. Braucot ar ātrumu līdz 100 km/h, ar piedziņas režīma pārslēgu ērti pārslēdzieties no aizmugurējo riteņu piedziņas uz pilnpiedziņu. Īpaši sliktos braukšanas apstākļos izvēlieties režīmu 4HLc un 4LLc, kurā tiek nobloķēts centrālais diferenciālis. Lūdzu, ņemiet vērā: pārslēdzoties starp režīmiem 4HLc un 4LLc, transportlīdzeklis nedrīkst būt kustībā.

 

Uzticamība visos apvidos

Brauciet pāri, apkārt vai cauri šķēršļiem

Tā kā ceļā var rasties daudzi un dažādi izaicinājumi, L200 ir projektēts tā, lai tas spētu pārvarēt stāvumus, pārbraukt un apbraukt šķēršļus, kā arī tikt galā ar vissarežģītāko ceļa reljefu.

 

Klasē vadošais apgriešanās radiuss

Tikai 5.9 metri

L200 apgriešanās rādiuss ir pārsteidzoši mazs, ņemot vērā tā izmērus. Tas padara šo pikapu labi piemērotu arī šaurām pilsētas ielām.

 

Viegls 2,4 litru turbo dīzeļdzinējs

Jaudīga efektivitāte

Pateicoties vieglam alumīnija dzinēja blokam un augstas precizitātes common-rail tiešās iesmidzināšanas sistēmai, šis dzinējs nodrošina ļoti efektīvu degvielas patēriņu, zemas CO2 emisijas, kā arī dinamisku jaudu un augstu griezes momentu, kas noder gan darba, gan atpūtas braucieniem.
 
 

5 ātrumu automātiskā ātrumu kārba

Vienmērīgi pārslēdzieties sporta režīmā

Baudiet braukšanas prieku, neatsakoties no elastības, ko nodrošina vienmērīgi pārslēdzošā 5-pakāpju automātiskā pārnesumkārba. Sporta režīmā varat pārslēgties uz augstāku vai zemāku pārnesumu, gūstot sportiskākas, manuālajai pārslēgšanai līdzīgas sajūtas.

 

6-pakāpju manuālā pārnesumkārba

Pārnesumu pārslēgšana

Ja izvēlaties manuālo pārnesumkārbu, tad visos braukšanas apstākļos varēsiet izmantot sešu ātrumu vadības priekšrocības. Vienmērīgu un vienkāršu pārslēgšanos nodrošina robusts ātrumu pārslēgs kombinācijā ar vieglu sajūga darbību.

 
 

Ātruma pārslēgi pie stūres

Mainiet ātrumus nenoņemot rokas no stūres

Braucienu īpaši sportisku padarīs pie stūres novietotās ātrumu pārslēgšanas sviras.

 

Auto Stop and Go sistēma (AS&G)

Samaziniet degvielas patēriņu un emisijas

Auto Stop & Go (AS&G) sistēma automātiski noslāpē dzinēju, ja automobilis ir apstājies, tādējādi taupot degvielu un samazinot kaitīgo CO2 izmešu daudzumu. Nospiežot sajūga pedālis, dzinējs tiek automātiski iedarbināts un Jūs varat turpināt ceļu.

 

 
Neretas iela 30, Jēkabpils
+371 29257162
+371 20207175; +371 65207264
Copyright © 2010.g. Jēkabpils Autocentrs SIA

Mājas lapu izstrāde «INPROMO»