Ioniq PLUG-IN

BRAUCIET AR MIERĪGU PRĀTU

Ar vienu slēdža pieskārienu sāciet vairāk nekā 50 km garu braucienu bez emisijām elektriskajā režīmā. Lai izbaudītu neierobežota braukšanas attāluma iespējas, ieslēdziet hibrīda režīmu un brauciet, kur vien vēlaties. Braukšanas attālums vairs neradīs raizes. Uzlādējiet akumulatoru tuvākajā pieturvietā, lai palielinātu elektriskajā režīmā nobraucamo attālumu. Braucot ar IONIQ Plug-in, jūsu prāts būs mierīgs.

Dizaina viengabalainība

IONIQ Plug-in aerodinamiskās virsbūves iespaidīgie augstas veiktspējas komponenti ir izstrādāti tā, lai darbotos vienoti un bez aizķeršanās. IONIQ Plug-in dizaina vienotību apliecina spoilera, pazemināto logu, kombinēto lukturu, kontrastējošo bufera uzliku un raksturīgo zilas krāsas akcentu harmoniskais apvienojums.

Forma un funkcija

Režģa aktīvie gaisa vārsti pakāpeniski automātiski atveras un aizveras, veicinot aerodinamiku. Arī inteliģentā kruīza kontroles (SCC) radara sensors atrodas aiz hroma režģa. Hibrīda modelim ir raksturīga zila akcenta josla

Spēcīgs un veikls

Satriecošais siluets samazina vēja pretestību un rada dinamisku iespaidu, savukārt IONIQ Plug-in inovatīvais viegla alumīnija un augstas izturības tērauda lietojums nodrošina stabilu un efektīvu braukšanu.

Integrēts aizmugurējais spoileris

IONIQ Plug-in integrētais aizmugurējais spoileris mazina turbulenci un gaisa pretestību, kā arī pastiprina saķeri ar ceļu, nodrošinot stabilāku braukšanu.

ECO braukšanas palīgsistēma (ECO-DAS)

Lai nodrošinātu optimālu degvielas patēriņa efektivitāti, ECO-DAS palīgsistēma analizē ceļu un izvēlēto maršrutu. Pirms braukšanas ievadiet savu galamērķi navigācijas sistēmā, lai ECO-DAS varētu jūs brīdināt par paredzamo nepieciešamību samazināt braukšanas ātrumu, mazinot bremzēšanu un degvielas patēriņu.   Ideālos apstākļos ar pilnībā uzlādētu akumulatoru IONIQ elektriskajā režīmā var nobraukt līdz pat 63 km.*  Apvienojot elektrisko un hibrīda braukšanas režīmu, iespējams nobraukt pat vairāk nekā 1100 km.**

* Pamatojoties uz Eiropas braukšanas ciklu ** Faktiski nobraucamais attālums ir atkarīgs no braukšanas stila, ātruma, apkārtējās vides temperatūras, topogrāfijas, apkures, ventilācijas, gaisa kondicionēšanas un cita aprīkojuma izmantošanas, kas nodrošina komfortu un ērtības salonā.

Vizuāla un pieskāriena kvalitāte

Salona kvalitāti izceļ eleganti hroma akcenti uz pārnesumkārbas sviras, pedāļiem un durvju sliekšņiem.

IONIQ Plug-in darbina īpaši veidota spēka piedziņa, kas ne tikai nodrošina hibrīdsistēmai raksturīgās ekoloģiskās priekšrocības, bet arī padara braukšanu patīkamāku.

Hibrīda režīms

 

1. Kustības uzsākšana/neliels ātrums elektromotors (elektroautomobiļa režīms)
Uzlādētais augstsprieguma akumulators darbina elektromotoru.

2. Paātrinājums/braukšana pret kalnu benzīna dzinējs + elektromotors
Elektromotors un benzīna dzinējs darbojas kopā, lai uzlabotu paātrinājumu un samazinātu degvielas patēriņu.

3. Vidējs-liels/nemainīgs ātrums benzīna dzinējs + elektromotors
Braucot ar vienmērīgu ātrumu, piedziņu nodrošina vai nu benzīna dzinējs, vai elektromotors atkarībā no tā, kurš konkrētajā situācijā ir efektīvāks.

4. Palēnināšanās/braukšana lejupceļā reģeneratīvā bremzēšana
Elektromotora saražotā kinētiskā enerģija uzlādē akumulatoru.

Elektriskais režīms

 

Reģeneratīvā bremzēšana
Samazinot ātrumu (t.i., bremzējot vai braucot lejup no kalna), elektromotors darbojas kā ģenerators un pārveido kinētisko enerģiju elektriskajā, ko savukārt var uzglabāt akumulatorā.

LABĀKAIS NO ABĀM PASAULĒM

Kad abas IONIQ Plug-in sirdis sitas vienā ritmā, apvienotā 1,6 litru dzinēja un elektromotora izvades jauda sasniedz 141 ZS. Nepieciešamības gadījumā katrs no motoriem var darboties atsevišķi. Elektriskā, hibrīda un degvielas režīma maiņa ir gandrīz nemanāma. Pateicoties 8,9 kW/h litija jonu polimēra akumulatoram, IONIQ Plug-in elektriskajā režīmā var nobraukt līdz pat 63 km.

 

6 pakāpju dubultā sajūga transmisija

Hyundai 6 pakāpju dubultā sajūga transmisija (DCT) reaģē ātri, nodrošinot sportisku un efektīvu braukšanu.

 

In-Cable Control Box (ICCB) uzlādes kabelis

Izmantojiet šo kabeli, lai jebkurā brīdī uzlādētu savu IONIQ Plug-in hibrīdu. Lādētājs ir savienojams ar standarta sienas kontaktligzdu un uzlādēs jūsu IONIQ Plug-in hibrīdu, izmantojot mājsaimniecībā pieejamo maiņstrāvu. Uzlādes laiks ir 2 stundas un 15 minūtes.

Litija-jonu polimēru akumulatora jauda ir 8,9 kW/h, sniedzot iespēju nobraukt līdz pat 63 km.

Ir iespējams pasūtīt arī pārvietojamu lādētāju. Uzlādes ierīce izmanto vienfāzes maiņstrāvu.

 

 

 
Neretas iela 30, Jēkabpils
+371 29257162
+371 20207175; +371 65207264
Copyright © 2010.g. Jēkabpils Autocentrs SIA

Mājas lapu izstrāde «INPROMO»