i40 wagon

 
wagon_eest wagon_tagant garantii-logo_300x150px_lv

1 MODERNS EIROPAS DIZAINS

Ar precīzajām virsbūves kontūrām un izteiksmīgajiem vieglmetāla diskiem jaunais i40 Wagon rada nekļūdīgi dinamisku iespaidu.

2 JAUNAS TEHNOLOĢIJAS – ZEMĀKI IZMEŠI

Atjaunināts dzinēju klāsts un jauna 7 pakāpju dubultā sajūga transmisija nodrošina labāku degvielas ekonomiju un augstāku braukšanas komfortu. Visi dzinēji atbilst Euro 6 izmešu standartiem.

3 PIECU GADU GARANTIJA BEZ NOBRAUKUMA IEROBEŽOJUMA

Jūsu jaunā Hyundai i40 Wagon  standartaprīkojumā ietilpst 5 gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma un pilnīgs sirdsmiers, jo tas ir izgatavots atbilstoši visaugstākajiem kvalitātes standartiem.

i40_wagon_valk_2015_300x150 i40_wagon_ohjaamo_2015_300x150 i40_7-speed-dct_2015_300x150-copy1

EKSTERJERS

Uzlabota dizaina priekšējais režģis, LED miglas lukturi un priekšējie un aizmugurējie lukturi papildina grezno priekšpuses un eleganto aizmugures dizainu.

INTERJERS

Atjaunotā i40 Wagon salons ir veidots tā, lai vadītājs katrā braucienā saņemtu visaktuālāko informāciju un nebūtu garlaikots. Kvalitatīvā audiosistēma ar sešiem skaļruņiem nodrošina izcilu skaņas kvalitāti visā salonā.

VEIKTSPĒJA

Jaunā 7 pakāpju DCT transmisija piedāvā pilnīgi automātisku darbību vai sekvenciālu pārnesumu pārslēgšanu ar pārnesumu pārslēgu vai lāpstiņām pie stūres, ja vēlaties braukt aktīvāk.

i40_wagon_safety_2015_300x150 i40_wagon_trunk_2015_300x150  

DROŠĪBA

i40 Wagon ir daudzas drošības funkcijas, kas palīdzēs jums izvairīties no bīstamām situācijām.

ĒRTUMS

Atjaunotā i40 Wagon salona izmēri ir vieni no labākajiem segmentā, un aizmugures pasažieriem ir pieejama pat sēdekļu apsilde.

 

DIZAINS, KAS NEATSTĀJ VIENALDZĪGU

Atjaunotā i40 Wagon seju veido izteiksmīgie priekšējie lukturi, sešstūra priekšējais režģis un LED miglas lukturi.

HID priekšējie lukturi

Atjaunotā i40 Wagon priekšējie biksenona lukturi izgaismo ceļu spožāk un skaidrāk. Automātiska augstuma regulēšanas funkcija ir iekļauta standarta aprīkojumā. Inteliģentās tālās gaismas (SHB) reaģē uz pretimbraucošajiem transportlīdzekļiem un automātiski ieslēdz tuvās gaismas, lai neapžilbinātu citus satiksmes dalībniekus.

LED priekšējie miglas lukturi

Priekšējiem LED miglas lukturiem ir vienkāršas, caurspīdīgas lēcas. Tie ir uzstādīti īpaši zemu, lai nodrošinātu maksimāli efektīvu apgaismojumu, braucot miglā.

Radiatora režģis

Starp elegantajiem priekšējiem lukturiem atrodas jauns sešstūra formas priekšējais režģis ar hromētām horizontālajām joslām (atkarībā no izvēlētā apdares līmeņa).

i40_wagon_grille_lights_2015

i40_tuulilasin_lammitin_300x133px1 i40_takalasinpuuhin_300x133px i40_sivupeli_300x133px1 i40-sedan_taka_led_300x133px

LOGA TĪRĪTĀJU ATKAUSĒTĀJS

Vējstikla pamatnē integrēts sildelements nokausē ledu un atbrīvo piesalušus loga tīrītājus.

AUGŠĒJAIS LED STOPSIGNĀLS

Maksimāla redzamība un aizsardzība, pateicoties šai diskrētajā jumta spoilerī integrētajai drošības funkcijai. Gaismas diožu bloks nodrošina spilgtu, sarkanu gaismu.

SĀNU SPOGUĻI AR LED PAGRIEZIENA RĀDĪTĀJIEM

Aerodinamiski veidoti sānu spoguļu korpusi mazina vēja troksni, bet integrētie LED pagrieziena rādītāji ļauj drošāk pārkārtoties uz citu braukšanas joslu.

AIZMUGURES LED KOMBINĒTIE LUKTURI

LED tehnoloģija nodrošina uzlabotu dzidrumu un spožumu, tie iedarbojas un brīdina pārējos autovadītājus ātrāk.

BAUDĀMA VIDE

Jaunajā i40 Wagon pilnīgi viss salons ir kā interjera dizaina paraugstunda. Tas rūpīgi apvieno kvalitatīvus materiālus, eleganti ieturētas krāsu kombinācijas un šim segmentam izcilu komfortu, ietilpību un ērtību.

i40_wagon_kulj_2015

Vadības slēdži uz stūres

Audiosistēmas funkciju vadība un regulēšana ar tālvadības slēdžiem ļauj vadītājam nenoņemt rokas no stūres braukšanas laikā.

1. Audiosistēmas vadības slēdži

2. Kruīza kontroles vadības slēdži

3. Apsildāma stūre

4. Borta datora vadības slēdži

Pilnīgi automātiska klimata kontrole

Vadītājam un priekšējam pasažierim ir iespēja iestatīt temperatūru atsevišķi atbilstoši savām vēlmēm. Sistēma uztur katrā zonā iestatīto temperatūru.

Priekšējo sēdekļu ventilācijas sistēma

Priekšējos sēdekļos integrēti ventilatori rada vieglu gaisa plūsmu caur mikroskopiskajām atverēm sēdekļu ādas apšuvumā. Pieejama komplektā ar ādas sēdekļiem un elektriski regulējamu priekšējā pasažiera un vadītāja sēdekli.

Apsildāmi sēdekļi

Priekšējiem sēdekļiem ir pamatnes un atzveltnes ar trīs pakāpju apsildi. Aizmugures sēdekļu pamatnes arī ir apsildāmas.

Elektriski regulējami sēdekļi

Elektriski regulējams vadītāja sēdeklis desmit dažādos virzienos.

Bagāžas ietilpība

i40 Wagon 525 litrus ietilpīgais bagāžas nodalījums ir viens no lielākajiem segmentā.

i40_wagon_interior_2015_940x416px

Aizmugures centrālais roku balsts

Aizmugures pasažieru rīcībā ir nolokāms un polsterēts roku balsts. Tajā ir iebūvēti glāžu turētāji un glabāšanas nodalījums.

i40_wagon_keskikonsoli_20151 i40_wagon_mukiteline_20151 i40_hanskalokero_20151

VIDUSKONSOLE

Zem komfortablā, polsterētā centrālā roku balsta starp priekšējiem sēdekļiem atrodas glabāšanas nodalījumi, kuros var novietot kompaktdiskus un citus nelielus priekšmetus.

GLABĀŠANAS SISTĒMA AR GLĀŽU TURĒTĀJIEM

Priekšējā grīdas konsolē var ievietot divas ūdens pudeles un citus nelielus priekšmetus. Bīdāms pārsegs ļauj uzturēt kārtību un paslēpt lietas no nevēlamiem skatieniem.

CIMDU NODALĪJUMS

Cimdu nodalījumu var atdzesēt ar vēsa gaisa plūsmu, lai ceļā līdzi paņemtā pārtika saglabātos svaiga.

ĒRTUMS UN KOMFORTS

Jaunais i40 Wagon ir aprīkots ar funkcijām un sistēmām, kas padara dzīvi ērtāku katru dienu un katrā braucienā.

i40_wagon_smart_tailgate_2015_940x535px

Priekšējie lukturi

Atjaunotajam i40 Wagon ir projektora tipa priekšējie lukturi ar jaunu dizainu. Apgaismes sistēmā ietilpst arī eleganti LED dienas gaitas lukturi. Krēslas sensors automātiski ieslēdz priekšējos lukturus, kad kļūst tumšs. Atkarībā no aprīkojuma līmeņa vai izvēlētā papildaprīkojuma komplekta ceļu tumsā apgaismo statiskie pagrieziena apgaismošanas lukturi vai biksenona lukturi ar adaptīvo priekšējo lukturu sistēmu (AFLS). AFLS izmanto grozāmu mehānismu, kas savienots ar stūri, lai lukturi vienmēr būtu pavērsti braukšanas virzienā.

Audiosistēma ar sešiem skaļruņiem un ārējo pastiprinātāju

Standarta audiosistēmai ir seši skaļruņi, radio, DAB un CD atskaņotājs ar MP3 atskaņošanas iespēju. Audiosistēmai ir 4,3″ TFT skārienekrāns.

i40_starttinappi_20151 i40_aux_usb_20151 i40_himmentyva_taustapeili1

DZINĒJA IEDARBINĀŠANAS/IZSLĒGŠANAS POGA

Dzinēja iedarbināšanas/izslēgšanas poga ļauj iztikt bez aizdedzes atslēgas. Ja jums līdzi ir atslēga, i40 Wagon var iedarbināt un izslēgt, vienkārši nospiežot pogu.

SAVIENOJAMĪBA (AUX UN USB)

Ir pieejamas savienojuma ligzdas visizplatītāko mūzikas atskaņotāju un USB atmiņas ierīču pieslēgšanai.

ELEKTROHROMATISKAIS SPOGULIS (ECM)

Elektrohromatiskais spogulis (ECM) automātiski konstatē un samazina apžilbināšanu no aizmugurē braucošiem transportlīdzekļiem, būtiski mazinot acu nogurumu.

7 pakāpju dubultā sajūga transmisija (DCT)

Jaunā pārnesumkārba ļauj vadītājam izvēlēties pilnīgi automātisku darbību vai sekvenciālu pārnesumu pārslēgšanu manuāli. Manuālā pārnesumu pārslēgšana notiek ar pārnesumkārbas sviru vai lāpstiņām pie stūres, ja vadītājs vēlas aktīvāku braukšanu. CO2 izmešu līmenis ar 1.7 CRDi dzinēju ir tikai 123 g/km.

i40_wagon_vaihde_2015_940x416px1

Pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņas

Izbaudiet zibenīgu pārnesumu pārslēgšanu uz augšu un uz leju ar pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņām pie stūres tāpat kā ekskluzīvos sporta automobiļos.

6 pakāpju manuālā transmisija

Īstiem braukšanas entuziastiem, kas dod priekšroku manuālai pārnesumu pārslēgšanai, tiek piedāvāta 6 pakāpju manuālā transmisija. Tā ir ekonomiska, klusa, viegli lietojama un izturīga.

Braukšanas režīmu izvēles sistēma

Tikai ar automātisko transmisiju pieejamā braukšanas režīmu izvēles sistēma ļauj vadītājam optimizēt braukšanas režīmu, ņemot vērā informāciju, ko sniedz sensori, kas uzrauga ceļu un braukšanas apstākļus.

i40_wagon_atcc_lv

Pilnveidotā pagriezienu vilces kontrole (ATCC)

Sistēma izmanto elektroniskus sensorus, kas pagriezienos darbojas kā ierobežotas slīdes diferenciālis un nodrošina papildu vilcējspēku, labāku saķeri un līdz ar to labāku vadāmību. ATCC ir īpaši pielāgota, lai uzlabotu jau tā iespaidīgās i40 sedana braukšanas īpašības.

IZVAIRĪŠANĀS NO NEPATĪKAMIEM PĀRSTEIGUMIEM

Paredzēt negaidīto nav iespējams, taču jaunais i40 Wagon ir aprīkots ar modernām preventīvās drošības sistēmām, kas var palīdzēt jums izvairīties no nepatīkamām situācijām.

i40_sedan_door_mouldings_3z271ade00_300x225-2

Ātruma ierobežojumu informācijas funkcija (SLIF)

Jaunā ātruma ierobežojumu informācijas funkcija atpazīst ceļa zīmes un attēlo noteikto ātruma ierobežojumu jaunā TFT displejā priekšējā panelī.

i40_swagon_safety-1_940x416px-copy2

Elektroniskā stabilitātes kontrole (ESC)

Tiek nepārtraukti uzraudzīta virziena stabilitāte un vilcējspēks, lai gadījumā, ja pastāv saslīdēšanas vai sagriešanās risks, ESC kontrolē atsevišķu riteņu bremžu darbību, novēršot briesmas.

i40_sedan_safety-2_940x416px-copy1

Ārkārtas bremzēšanas pastiprinātājs (BAS)

Sistēma novērtē ceļa apstākļus un automobiļa svara sadalījumu, izmantojot modernu elektroniku, un optimizē bremzēšanas spēku, lai pēc iespējas saīsinātu bremzēšanas ceļu.

i40_swagon_safety-3_940x416px-copy1

Joslas ieturēšanas palīgsistēma (LKAS)

Ja automobilis novirzās no braukšanas joslas un pirms tam nav ieslēgts pagrieziena rādītājs, LKAS konstatē šādu situāciju un brīdina vadītāju ar skaņas signālu, kā arī aktīvi koriģē stūrēšanas virzienu. Sistēma var glābt dzīvības situācijās, kad vadītājs aizmieg pie stūres.

i40_swagon_safety-6_940x416px-copy1

Tālo gaismu palīgsistēma (HBA)

Atjaunotā i40 Wagon priekšējie lukturi tumsā spēj konstatēt pretimbraucošus transportlīdzekļus un automātiski ieslēdz tuvās gaismas, lai neapžilbinātu citus satiksmes dalībniekus.

i40_swagon_safety-4_940x416px-copy

9 drošības spilvenu sistēma

Atjaunotajam i40 Wagon ir līdz deviņiem drošības spilveniem, tostarp drošības spilveni vadītājam un priekšējam pasažierim, priekšējie un sānu aizkaru tipa drošības spilveni, divi priekšējie sānu drošības spilveni krūškurvja-iegurņa aizsardzībai un divi aizmugures sānu drošības spilveni krūškurvja aizsardzībai malējiem sēdekļiem, kā arī drošības spilvens vadītāja ceļgalu aizsardzībai.

i40_turvatyynyt_2015_940x397

isofix_lasten_turvaistuin_1 safeetydummy_small_1 i40_elektron_seisontajarru_20151

BĒRNU SĒDEKLĪŠU STIPRINĀJUMU SISTĒMA

Ērti lietojamā ISOFIX sistēma garantē piemērotu sēdeklīšu drošu nostiprināšanu maksimālai drošībai.

DROŠĪBAS JOSTAS

Maksimālam komfortam var regulēt pat drošības jostas. Paceliet vai nolaidiet tās tā, kā to vēlaties tieši jūs.

ELEKTRONISKĀ STĀVBREMZE (EPB)

Inteliģentā stāvbremzes vadības poga ir ļoti vienkārši lietojama un arī ietaupa vietu salonā.

 

 
Neretas iela 30, Jēkabpils
+371 29257162; +371 65207261
+371 20207175; +371 65207264
Copyright © 2010.g. Jēkabpils Autocentrs SIA

Mājas lapu izstrāde «INPROMO»