i40 sedan

 
i40eest i40tagant garantii-logo_300x150px_lv

 MODERNS EIROPAS DIZAINS

Ar precīzajām virsbūves kontūrām un izteiksmīgajiem vieglmetāla diskiem atjaunotais i40 sedans rada nekļūdīgi dinamisku iespaidu.

JAUNAS TEHNOLOĢIJAS – ZEMĀKI IZMEŠI

Atjaunināts dzinēju klāsts un jauna 7 pakāpju dubultā sajūga transmisija nodrošina labāku degvielas ekonomiju un augstāku braukšanas komfortu. Visi dzinēji atbilst Euro 6 izmešu standartiem.

 PIECU GADU GARANTIJA BEZ NOBRAUKUMA IEROBEŽOJUMA

Jūsu atjaunotā Hyundai i40 sedana standartaprīkojumā ietilpst 5 gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma un pilnīgs sirdsmiers, jo tas ir izgatavots atbilstoši visaugstākajiem kvalitātes standartiem.

 i40_sedan_maski_300x150  i40_sedan_maski_300x1501 i40_7-speed-dct_2015_300x150-copy

EKSTERJERS

Uzlabota dizaina priekšējais režģis, LED miglas lukturi un priekšējie un aizmugurējie lukturi papildina grezno priekšpuses un eleganto aizmugures dizainu.

INTERJERS

Atjaunotā i40 sedana salons ir veidots tā, lai vadītājs katrā braucienā saņemtu visaktuālāko informāciju un nebūtu garlaikots. Kvalitatīvā audiosistēma ar sešiem skaļruņiem nodrošina izcilu skaņas kvalitāti visā salonā.

VEIKTSPĒJA

Jaunā 7 pakāpju DCT transmisija piedāvā pilnīgi automātisku darbību vai sekvenciālu pārnesumu pārslēgšanu ar pārnesumu pārslēgu vai lāpstiņām pie stūres, ja vēlaties braukt aktīvāk.

 i40_sedan_safety_300x150  i40_istuinlammitys_2015  

DROŠĪBA

i40 sedanam ir daudzas drošības funkcijas, kas palīdzēs jums izvairīties no bīstamām situācijām.

ĒRTUMS

Atjaunotā i40 sedana salona izmēri ir vieni no labākajiem segmentā, un aizmugures pasažieriem ir pieejama pat sēdekļu apsilde.

 

DIZAINS, KAS NEATSTĀJ VIENALDZĪGU

Atjaunotā i40 sedana seju veido izteiksmīgie priekšējie lukturi, sešstūra priekšējais režģis un LED miglas lukturi.

HID priekšējie lukturi

Atjaunotā i40 sedana priekšējie biksenona lukturi izgaismo ceļu spožāk un skaidrāk. Automātiska augstuma regulēšanas funkcija ir iekļauta standarta aprīkojumā. Inteliģentās tālās gaismas (SHB) reaģē uz pretimbraucošajiem transportlīdzekļiem un automātiski ieslēdz tuvās gaismas, lai neapžilbinātu citus satiksmes dalībniekus.

Modeļiem ar Comfort komplektācjas līmeni kā papildaprīkojums ir pieejama XENON pakete, kurā ietilpst biksenona lukturi, statiskie pagrieziena apgaismošanas lukturi, priekšējo lukturu mazgātāji, kā arī bezatslēgas iekāpšanas un dzinēja iedarbināšanas sistēma.

LED priekšējie miglas lukturi

Priekšējiem LED miglas lukturiem ir vienkāršas, caurspīdīgas lēcas. Tie ir uzstādīti īpaši zemu, lai nodrošinātu maksimāli efektīvu apgaismojumu, braucot miglā

Radiatora režģis

Starp elegantajiem priekšējiem lukturiem atrodas jauns sešstūra formas priekšējais režģis ar hromētām horizontālajām joslām (atkarībā no izvēlētā apdares līmeņa).

i40_sedan_keula_940x264px

i40_sedan_etuprofiili_alut_2015_940x264px

i40_tuulilasin_lammitin_300x133px i40_sivupeli_300x133px i40-sedan_taka_led_300x133px i40_jrruvalo_300x133px

LOGA TĪRĪTĀJU ATKAUSĒTĀJS

Vējstikla pamatnē integrēts sildelements nokausē ledu un atbrīvo piesalušus loga tīrītājus.

SĀNU SPOGUĻI AR LED PAGRIEZIENA RĀDĪTĀJIEM

Aerodinamiski veidoti sānu spoguļu korpusi mazina vēja troksni, bet integrētie LED pagrieziena rādītāji ļauj drošāk pārkārtoties uz citu braukšanas joslu.

AIZMUGURES LED KOMBINĒTIE LUKTURI

LED tehnoloģija nodrošina uzlabotu dzidrumu un spožumu, tie iedarbojas un brīdina pārējos autovadītājus ātrāk.

AUGŠĒJAIS LED STOPSIGNĀLS

Maksimāla redzamība un aizsardzība, pateicoties šai diskrētajā jumta spoilerī integrētajai drošības funkcijai. Gaismas diožu bloks nodrošina spilgtu, sarkanu gaismu.

BAUDĀMA VIDE

Jaunajā i40 sedanā pilnīgi viss salons ir kā interjera dizaina paraugstunda. Tas rūpīgi apvieno kvalitatīvus materiālus, eleganti ieturētas krāsu kombinācijas un šim segmentam izcilu komfortu, ietilpību un ērtību.

i40_sedan_dashboard

Vadības slēdži uz stūres

Audiosistēmas funkciju vadība un regulēšana ar tālvadības slēdžiem ļauj vadītājam justies brīvi nenoņemt rokas no stūres braukšanas laikā.

1.   Kruīza kontroles vadības slēdži

2.   Audiosistēmas vadības slēdži

3.   Apsildāma stūre

4.   Borta datora vadības slēdži

Pilnīgi automātiska klimata kontrole

Vadītājam un priekšējam pasažierim ir iespēja iestatīt temperatūru atsevišķi atbilstoši savām vēlmēm. Sistēma uztur katrā zonā iestatīto temperatūru.

Priekšējo sēdekļu ventilācijas sistēma

Priekšējos sēdekļos integrēti ventilatori rada vieglu gaisa plūsmu caur mikroskopiskajām atverēm sēdekļu ādas apšuvumā. Pieejama komplektā ar ādas sēdekļiem un elektriski regulējamu priekšējā pasažiera un vadītāja sēdekli.

Elektriski regulējami sēdekļi

Desmit dažādos veidos elektriski regulējams vadītāja sēdeklis piedāvā arī jostasvietas atbalstu augstākam komforta un drošības līmenim.

i40_wagon_keskikonsoli_2015 i40_hanskalokero_2015 i40_wagon_mukiteline_2015

VIDUSKONSOLE

Zem komfortablā, polsterētā centrālā roku balsta starp priekšējiem sēdekļiem atrodas glabāšanas nodalījumi, kuros var novietot kompaktdiskus un citus nelielus priekšmetus.

CIMDU NODALĪJUMS

Cimdu nodalījumu var atdzesēt ar vēsa gaisa plūsmu, lai ceļā līdzi paņemtā pārtika saglabātos svaiga.

GLABĀŠANAS SISTĒMA AR GLĀŽU TURĒTĀJIEM

Priekšējā grīdas konsolē var ievietot divas ūdens pudeles un citus nelielus priekšmetus. Bīdāms pārsegs ļauj uzturēt kārtību un paslēpt lietas no nevēlamiem skatieniem.

JAUDA, KURAS NEKAD NETRŪKST

Dzinēji, kas atbilst Euro 6 izmešu normām, ar uzviju nodrošinās i40 sedanam lielu griezes momentu un vilkmes spēju, lai kurp vestu jūsu ceļš. Var izvēlēties no benzīna un diviem dīzeļa dzinējiem. Modelim ar manuālo pārnesumkārbu (ISG) un 1,7 litru dzinēju CRDi CO2 izmešu daudzums ir tikai 110 g/km.

i40_sedan_suuri_aloitus_perf

Pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņas

Izbaudiet zibenīgu pārnesumu pārslēgšanu uz augšu un uz leju ar pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņām pie stūres tāpat kā ekskluzīvos sporta automobiļos.

Braukšanas režīmu izvēles sistēma

Tikai ar automātisko transmisiju pieejamā braukšanas režīmu izvēles sistēma ļauj vadītājam optimizēt braukšanas režīmu, ņemot vērā informāciju, ko sniedz sensori, kas uzrauga ceļu un braukšanas apstākļus.

ĒRTUMS UN KOMFORTS

Atjaunotais i40 sedans ir aprīkots ar funkcijām un sistēmām, kas padara dzīvi ērtāku katru dienu un katrā braucienā.

i40_sedan_suuri_aloitus_mukavuus

 

Priekšējie lukturi

Atjaunotajam i40 sedanam ir projektora tipa priekšējie lukturi ar jaunu dizainu. Apgaismes sistēmā ietilpst arī eleganti LED dienas gaitas lukturi. Krēslas sensors automātiski ieslēdz priekšējos lukturus, kad kļūst tumšs.

Atkarībā no aprīkojuma līmeņa vai izvēlētā papildaprīkojuma komplekta ceļu tumsā apgaismo statiskie pagrieziena apgaismošanas lukturi vai biksenona lukturi ar adaptīvo priekšējo lukturu sistēmu (AFLS). AFLS izmanto grozāmu mehānismu, kas savienots ar stūri, lai lukturi vienmēr būtu pavērsti braukšanas virzienā.

Audiosistēma ar sešiem skaļruņiem un ārējo pastiprinātāju

Standarta audiosistēmā ietilpst seši skaļruņi, kas nodrošina bagātīgu un pārsteidzošu skaņu.

i40_audio_2015 i40_starttinappi_2015 i40_aux_usb_2015 i40_himmentyva_taustapeili

AUDIOSISTĒMA (RADIO/DAB/CD/MP3)

Standarta audiosistēmai ir seši skaļruņi, radio, DAB un CD atskaņotājs ar MP3 atskaņošanas iespēju. Audiosistēmai ir 4,3″ TFT skārienekrāns.

DZINĒJA IEDARBINĀŠANAS / IZSLĒGŠANAS POGA

Dzinēja iedarbināšanas/izslēgšanas poga ļauj iztikt bez aizdedzes atslēgas. Ja jums līdzi ir atslēga, i40 sedanu var iedarbināt un izslēgt, vienkārši nospiežot pogu.

SAVIENOJAMĪBA (AUX UN USB)

Ir pieejamas savienojuma ligzdas visizplatītāko mūzikas atskaņotāju un USB atmiņas ierīču pieslēgšanai.

ELEKTROHROMATISKAIS SPOGULIS (ECM)

Elektrohromatiskais spogulis (ECM) automātiski konstatē un samazina apžilbināšanu no aizmugurē braucošiem transportlīdzekļiem, būtiski mazinot acu nogurumu.

IZVAIRĪŠANĀS NO NEPATĪKAMIEM PĀRSTEIGUMIEM

Paredzēt negaidīto nav iespējams, taču atjaunotais i40 sedans ir aprīkots ar modernām preventīvās drošības sistēmām, kas var palīdzēt jums izvairīties no nepatīkamām situācijām.

i40_sedan_suuri_aloitus_safety

Ātruma ierobežojumu informācijas funkcija (SLIF)

Jaunā ātruma ierobežojumu informācijas funkcija atpazīst ceļa zīmes un attēlo noteikto ātruma ierobežojumu jaunā TFT displejā priekšējā panelī.

i40_sedan_safety-1_940x416px-copy

Elektroniskā stabilitātes kontrole (ESC)

Tiek nepārtraukti uzraudzīta virziena stabilitāte un vilcējspēks, lai gadījumā, ja pastāv saslīdēšanas vai sagriešanās risks, ESC kontrolē atsevišķu riteņu bremžu darbību, novēršot briesmas.

i40_sedan_safety-2_940x416px-copy

Ārkārtas bremzēšanas pastiprinātājs (BAS)

Sistēma novērtē ceļa apstākļus un automobiļa svara sadalījumu, izmantojot modernu elektroniku, un optimizē bremzēšanas spēku, lai pēc iespējas saīsinātu bremzēšanas ceļu.

i40_swagon_safety-3_940x416px-copy

Joslas ieturēšanas palīgsistēma (LKAS)

Ja automobilis novirzās no braukšanas joslas un pirms tam nav ieslēgts pagrieziena rādītājs, LKAS konstatē šādu situāciju un brīdina vadītāju ar skaņas signālu, kā arī aktīvi koriģē stūrēšanas virzienu. Sistēma var glābt dzīvības situācijās, kad vadītājs aizmieg pie stūres.

i40_swagon_safety-6_940x416px-copy

Tālo gaismu palīgsistēma (HBA)

Atjaunotā i40 sedana priekšējie lukturi tumsā spēj konstatēt pretimbraucošus transportlīdzekļus un automātiski ieslēdz tuvās gaismas, lai neapžilbinātu citus satiksmes dalībniekus.

i40_sedan_safety-hba_940x416px-copy

9 drošības spilvenu sistēma

Atjaunotajam i40 sedanam ir līdz deviņiem drošības spilveniem, tostarp drošības spilveni vadītājam un priekšējam pasažierim, priekšējie un sānu aizkaru tipa drošības spilveni, divi priekšējie sānu drošības spilveni krūškurvja-iegurņa aizsardzībai un divi aizmugures sānu drošības spilveni krūškurvja aizsardzībai malējiem sēdekļiem, kā arī drošības spilvens vadītāja ceļgalu aizsardzībai.

gallery_wagon6-e1446452333953

isofix_lasten_turvaistuin_ i40_elektron_seisontajarru_2015 safeetydummy_small_

BĒRNU SĒDEKLĪŠU STIPRINĀJUMU SISTĒMA

Ērti lietojamā ISOFIX sistēma garantē piemērotu sēdeklīšu drošu nostiprināšanu maksimālai drošībai.

ELEKTRONISKĀ STĀVBREMZE (EPB)

Inteliģentā stāvbremzes vadības poga ir ļoti vienkārši lietojama un arī ietaupa vietu salonā.

DROŠĪBAS JOSTAS

Maksimālam komfortam var regulēt pat drošības jostas. Paceliet vai nolaidiet tās tā, kā to vēlaties tieši jūs.

 

 
Neretas iela 30, Jēkabpils
+371 29257162; +371 65207261
+371 20207175; +371 65207264
Copyright © 2010.g. Jēkabpils Autocentrs SIA

Mājas lapu izstrāde «INPROMO»