Tucson N LINE

 N line

BRAUCIET AR PĀRLIECĪBU

Tucson N Line unikāli apvieno ģimenes apvidus auto ar N iedvesmotu sportiskumu. Jaunā apdare ietver gan eksterjera, gan salona elementus, kuru iedvesma cēlusies no N, Hyundai augstas veiktspējas klāsta. Turbokompresora benzīna modeļa dinamiskos dizaina elementus papildina uzlabots stūres pastiprinātājs ar motora piedziņu (MDPS) un pielāgoti balstiekārtas iestatījumi, kas klientiem ļauj izbaudīt sportiskāku braukšanu. Šo lielisko Tucson N Line apdares elementu balstiekārtas atsperes nodrošina par 5 % augstāku stingrību aizmugures montāžā un par 8 % — priekšpusē, tikmēr izmaiņas stūres sistēmas programmatūrā sniedz nedaudz tiešāku, lineārāku sajūtu, sēžot pie stūres.

TUCSON

 Ekskluzīvs režģis un izteiksmīgs buferis

Tucson N Line agresīvi pārdomātā priekšējā bufera virspusē atrodas unikāla Hyundai radiatora režģa N Line versija. Turklāt, pateicoties izteiktajiem bumeranga formas LED dienas gaitas lukturiem,

 

19” vieglmetāla diski

 

Tucson N Line ir aprīkots ar 19” vieglmetāla diskiem un 245/45 R19 Continental riepām. Automobiļa sportisko raksturu papildina arī palielinātās (17”) priekšējās bremzes.

N Line modeļa emblēma

 

Tucson N Line no pārējiem atšķir tā elegantā N Line sāna emblēma un melnie sānu spoguļi.

N Line sporta sēdekļi

Skatienu piesaistošie N Line sporta sēdekļi, kas apdarināti ar N logotipu un sarkanām kontrasta šuvēm, ļauj automobili vadīt, baudot komfortu, pateicoties elektriski regulējamajiem sēdekļiem un jostasvietas atbalstam priekšpusē, kā arī greznajam zamša un ādas apdares apvienojumam.

* Panorāmas jumta lūka ir papildaprīkojums Tucson N Line modelim.

Tucson N Line standarta aprīkojumā ir iekļauta iedarbināšanas sistēma ar spiedpogu bez atslēgas, 8” skārienekrāns ar iepriekš instalētu Apple CarPlay, AndroidAuto un navigācijas sistēmu, bezvadu tālruņa uzlāde, divu zonu automātiska gaisa kondicionēšanas sistēma, teleskopiska un apsildāma stūre ar attālas vadības pogām.

Sportiskie vieglmetāla pedāļi salonā sniedz augstāku motosporta izskatu un uzlabo dinamisko braukšanas pieredzi. Tie ir aprīkoti ar slīpēta metāla apdari un pret slīdēšanu nodrošinātiem gumijas paliktņiem, kas nodrošina labāku vadāmību.

 

    Viegla novietošana stāvvietā

 

Novietošana stāvvietā var būt sarežģīta nepietiekamas redzamības vai šauru stāvvietas apstākļu dēļ. N Line standarta aprīkojumā ir iekļauta atpakaļskata kamera ar dinamisku palīglīniju, kā arī stāvvietā novietošanas sensori priekšpusē un aizmugurē.

.

  Ērta braukšana

 

Viedā elektriski regulējamā aizmugures durvju sistēma automātiski atver aizmugures durvis, ja viedā atslēga 3 sekundes vai ilgāk atrodas uztveršanas zonā. Jums pat nav jāizvelk atslēga. Pirms aizmugures durvis atveras, ir dzirdams izteikts signāls un uz īsu mirkli nomirgo avārijas gaismas.

Sportiska braukšanas pieredze

Tucson N Line 1,6 T-GDI benzīna dzinējs ir izcils jaudas un veiktspējas ziņā. Tas nodrošina 177 ZS lielu jaudu un 265 Nm maksimālo griezes momentu. Dzinējs ir pieejams ar 7 pakāpju DCT ātrumkārbu un četru riteņu piedziņu.

Tucson N Line tehniskie risinājumi ir sportiska balstiekārta un dzinēja reakcija, pateicoties kam tiek iegūta papildu jauda. Tucson N Line 17 collu priekšējie bremžu diski uzlabos Jūsu automobiļa sportisko

Kombinētais degvielas patēriņš: 8,5–8,7 l/100 km; kombinētās CO2 emisijas: 194–197 g/km;

 

 

.

.

 

Drošības funkcijas labākai braukšanai

Tucson N Line piedāvā jaunākās aktīvās drošības tehnoloģijas. Standarta aprīkojumā ir iekļauta joslas ieturēšanas palīgsistēma, tālo gaismu palīgsistēma un ātruma ierobežojumu informācijas funkcija.

Piešķiriet tam raksturu

Jaunais Tucson N Line ir pieejams ar plašu standarta aksesuāru klāstu, kā arī aksesuāru dažādību. Iespējams, vēlaties uzsvērt automobiļa izskatu, drošību vai praktiskumu. Papildus panorāmas

 

 
Neretas iela 30, Jēkabpils
+371 29257162
+371 20207175; +371 65207264
Copyright © 2010.g. Jēkabpils Autocentrs SIA

Mājas lapu izstrāde «INPROMO»