i30 Fastback N

 

SAGLABĀ PRIEKU

Jaunais i30 ģimenes papildinājums i30 Fastback N nodrošina iespaidīgu veiktspēju. Šī stilīgā piecu durvju sporta kupeja ir rūpīgi izstrādāta, lai braukšana uz ceļa būtu īpaši aizraujoša, un sniedz adrenalīna lādiņu ar eleganci.

Hyundai N – maksimāls braukšanas baudījums sacīkšu trasē un ielās

Spēcīgā skaņa, motora jauda līdz 275 ZS un spēja traukties sacīkšu trasē ļauj Hyundai i30 Fastback N sniegt aizraujošas emocijas uz ceļa. Visu N modeļu dzimšanas vieta ir Hyundai attīstības centrs Korejā, Namjangā. Sacīkšu trasē mēs to pārbaudām tūkstošos kilometru – vienmēr ievērojot priekšnoteikumu apvienot vismodernākās tehnoloģijas un nepārspējamu dzedzību.

 

 

Atklājiet citus mūsu Hyundai N ģimenes locekļus

 

Hyundai i30 N:
ikdienas sporta automobilis

Laižot tirgū i30 N, Hyundai iepazīstina ar savu pirmo augstas veiktspējas produkcijas transportlīdzekli, kas uz ceļa atstāj tikpat pārsteidzošu iespaidu kā sacīkšu trasē.

UZZINĀT VAIRĀK

 

 

Hyundai i30 N-Line:
sportisks auto ikdienai

Tagad jūs varat pacelt savu i30 Hatchback nākamajā līmeni, kā pirmo automobili no klāsta aprīkojot ar pievilcīgiem dizaina elementiem, kas aizgūti tieši no i30 N. Šī īpašā versija būs pieejama 2019. gada pavasarī.

Patiess prieks par automobiļa veiktspēju

Jaunā i30 Fastback N iespaidīgo veiktspēju nodrošina īpašs 2,0 litru turbodzinējs (250 ZS pieejami standarta aprīkojuma pakotnē, 275 ZS – aprīkojuma pakotnē “Performance”). Šis no jauna izstrādātais četru cilindru 2,0 litru tiešās iesmidzināšanas turbodzinējs nodrošina augstu reaģētspēju un spēcīgu griezes momenta līkni, ko atbalsta papildu pastiprinājuma funkcija, kas īslaicīgi par 8% palielina griezes momentu. Jaunais i30 Fastback N ir aprīkots ar priekšpiedziņu un sešpakāpju manuālo transmisiju ar spēcīgākiem pārnesumiem, oglekļa sinhronizatora gredzenu un stingru sajūgu. Šīs uzlabotās iekšējās daļas ir izveidotas, lai tiktu galā ar augstas veiktspējas N modeļu klāsta spēcīgāko dzinēja jaudu. Īsie pārslēgšanas manevri palīdz veikt ātru pārslēgšanu, lai jūs vienmēr saglabātu braukšanas prieku.

 

 

Augsta veiktspēja sacīkšu trasē

Funkcija „Atbilstība apgriezienu skaitam” palielina dzinēja apgriezienu skaitu, pārslēdzot uz zemāku pārnesumu no augstāka pārnesuma, un nodrošina vienmērīgāku un sportiskāku pārnesumu maiņu. Tas palīdz samazināt nodilumu un uzlabo izturību.

N pagriezienu izgriešanas diferenciālis* (elektroniski vadāms ierobežotas slīdes diferenciālis), ko Hyundai ir īpaši izstrādājis un konstruējis, lai nodrošinātu unikālu izgriešanas sajūtu pat vissmagākajos pagriezienos, saglabā maksimālu prieku un stabilitāti bremzējot, kā arī iebraucot un izbraucot no pagriezieniem.
* Pieejams aprīkojuma pakotnē “Performance”

 

 

N smaidu kontroles sistēma

Izbaudiet vairāk smaidu uz vienu kilometru. Nospiežot pogu, N smaidu kontroles sistēma jums piedāvā piecu atšķirīgu braukšanas režīmu izvēli atbilstoši jūsu garastāvoklim: “Eco”, “Normal”, “Sport”, “N” un “N Custom”. Dažādie režīmi maina automobiļa raksturu, pielāgojot dzinēja, amortizatoru, elektroniskās stabilitātes kontroles sistēmas, N izgriešanas sistēmas, dzinēja skaņas, stūres vadības un atbilstības apgriezienu skaita parametrus.

 

Izsmalcināts stils ar uzlabotu aerodinamiku

i30 Fastback N apvieno unikālus augstas veiktspējas dizaina elementus, piemēram, pārliecinoša izskata priekšējo buferi un jaunu aizmugurējo spoileri. Ievērojot principu „forma pielāgojas funkcijai”, dizaineri cieši sadarbojās ar aerodinamikas speciālistiem, lai noteiktu pareizo attiecību starp automobiļa piespiedējspēku, pretestības spēku un aerodinamiku nolūkā nodrošināt labāko iespējamo braukšanas pieredzi. i30 Fastback N aizmugure izceļas, pateicoties pārliecinošā izskata aizmugurējam buferim, jaunam aizmugurējam spoilerim, dubultai trokšņu slāpējošai izplūdes sistēmai un unikālajam trīsstūrveida aizmugurējam LED miglas lukturim. Pēc izvēles ir pieejama jumta lūka.

 

Pieejamās krāsas

„Engine Red” (nemetāliska krāsa), „Performance Blue” (speciālpiedāvājuma krāsa), „Shadow Grey” (speciālpiedāvājuma krāsa, pieejama tikai i30 Fastback N), „Polar White ” (nemetāliska krāsa), „Micron Grey” (metāliska krāsa), „Phantom Black” (pērļu krāsa).

 

Salona dizains

Iekāpiet jaunajā i30 Fastback N, un jūs nekavējoties sajutīsiet, ar kādu rūpību ir izstrādātas detaļas. Red Point apdarei ir piešķirti sarkanas krāsas akcenti, kas rada sportisku un smalku izskatu automobiļa iekšpusē. Unikāli izstrādātie, augstas veiktspējas N sporta sēdekļi palīdz jums saglabāt kontroli un justies ērti ar elektrisku jostasvietas atbalsta funkciju un pagarināmiem sēdekļu spilveniem. Pieejami auduma sēdekļi (250 ZS modeļos) un zamšādas kombinācija (275 ZS modeļos).

 

 

 

8 collu virtuāls skārienekrāns

Vēlaties konfigurēt spēka pārvada vai šasijas iestatījumus, navigācijas vai tālruņa informācijas un izklaides pakalpojumus? Lielais 8 collu skārienekrāns ir ideāli izvietots ērtai lietošanai. Ekrāna dizains un atrašanās vieta nodrošina, ka informācija tiek attēlota augstāk un tuvāk jūsu redzes līnijai.

i30 Fastback N būs pieejams 2019. pavasarī.

 

 
Neretas iela 30, Jēkabpils
+371 29257162
+371 20207175; +371 65207264
Copyright © 2010.g. Jēkabpils Autocentrs SIA

Mājas lapu izstrāde «INPROMO»