Tucson

LAIKS PĀRMAIŅĀM! PILNĪGI JAUNAIS TUCOSN

Spēcīgo un atlētisko iespaidu rada izsmalcinātās plūstošās virsmas, skaidrās līnijas un līdzsvarotās proporcijas.

tucson_1 garantii-logo_300x150px_lv tucson_4

PILNĪGI JAUNAIS HYUNDAI TUCSON

Uz pilnīgi jaunas platformas uzbūvētais Tucson demonstrē progresīvo Hyundai dizaina filozofiju Fluidic Sculpture.

5 GADU GARANTIJA BEZ NOBRAUKUMA IEROBEŽOJUMA

5 gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma, palīdzība uz ceļa un bezmaksas tehniskās apkopes 5 gadu garumā.

IZCILA DROŠĪBA UN KOMFORTS

Uzlabotās palīgsistēmas aizsargās jūs uz ceļa pat ekstremālos apstākļos.

tucson_profiili tucson_sisa tucson_dct

EKSTERJERS

Jaunais Tucson pārmanto spēcīgās krosovera proporcijas un profilu, radot plūstošu un reizē dinamisku iespaidu.

INTERJERS

Mīkstie augstas kvalitātes materiāli plašajā salonā rada patīkamas izjūtas. Bagāžas nodalījuma tilpums ir 513 l, kad automobilī atrodas pieci pasažieri.

VEIKTSPĒJA

Plašs benzīna un dīzeļa dzinēju sortiments, jauda 85-136 kW (116-185 ZS), jauna 7 ātrumu dubultsajūga transmisija, automātiska pilnpiedziņa.

tucson_kuolleen_kulman_tunnistus tucson_tavaraluukunavaus tucson_mapcare

DROŠĪBA

Visaptverošu aktīvās un pasīvās drošības tehnoloģiju kombinācija pasargā jūs pat ekstrēmās situācijās.

ĒRTUMS

Daudzpusīgās iespējas nodrošina komfortablu braukšanu pirmās klases līmenī.
Nepieciešama palīdzība? Ļaujiet, lai pilnīgi jaunais Tucson to izdara jūsu vietā. Mūsu intuitīvā brīvroku bagāžas nodalījuma durvju sistēma automātiski atvērs tās, kad tuvumā atrodas inteliģentā atslēga. Tas piedāvā arī maksimālu kravas ietilpību ar nolokāmiem aizmugures sēdekļiem, kurus varat pielāgot savām vajadzībām.

BEZRŪPĪGI UN VIEGLI

Hyundai MapCare™ programma iekļauj navigācijas karšu bezmaksas atjauninājumus visā automobiļa kalpošanas laika garumā, tie tiek veikti automobiļa regulāro tehnisko apkopju ietvaros Hyundai autoservisā. TomTom Live pakalpojumi ceļā nodrošinās Jums informāciju par satiksmi, laikapstākļiem un vietējām pakalpojumu iestādēm.

DINAMISKS DIZAINS

Iespaidīgā un pašpārliecinātā jaunā Tucson stāja signalizē par patiesi atlētisku raksturu – tas tā vien aicina piesēsties pie stūres! Šis spēcīgais raksturs izpaužas gludajos LED priekšējos lukturos, kas plūstoši pāriet Hyundai raksturīgā sešstūrainā režģa priekšējos stūros, un turpinās dinamiski veidotajās sānmalās un platajā un izteiksmīgajā aizmugurē.

tucson_ulkopuoli_940

 

 

LED priekšējie lukturi

Augstas efektivitātes LED priekšējie lukturi nodrošina tīru un spilgtu gaismu. Gludie 3 dimensiju lukturu bloki precīzi pieguļ režģa augšējiem stūriem, papildus palielinot platuma iespaidu.

Radiatora režģis

Hyundai raksturīgā pazīme – sešstūrainais režģis – dominē jaunā Tucson priekšplānā, horizontālie dizaina elementi uzsver platumu un sportisko stāju.

Priekšējie miglas lukturi un LED dienas gaitas ugunis

Zemu novietotie miglas lukturi sniedz papildu drošību nelabvēlīgos laika apstākļos. Zem tiem, izvirzītā bufera moldinga galos, izvietotas ķīļveida dienas gaitas ugunis.

 

Panorāmas lūka

Baudiet lielisko iespēju plaši pavērt vaļā panorāmas stikla lūku. Tā ļauj salonā iekļūt saules vai mēness gaismai, āra gaisam, radot svaiguma sajūtu brauciena laikā.

Garenas dekoratīvās uzlikas

Skats no sāniem akcentēts ar garenajām uzlikām, kas beidzas pie aizmugurējā statņa un piesaista skatienu aizmugures jumta spoilerim.

Lietie diski

Nekas automašīnā neatspoguļo jūsu individualitāti vairāk par lietajiem diskiem. Jaunais Tucson ir pieejams ar dinamiska stila 16″, 17″ un 19″ lietajiem diskiem.

LED aizmugures kombinētie lukturi

Augstas efektivitātes LED lukturi iestrādāti plašajos un gludajos aizmugures blokos. Garantēti piesaista citu braucēju skatienus!

Dubultas izpūtēja caurules

Trapecveida dubultās izpūtēja caurules perfekti iekļaujas aizmugures aizsargplāksnē, akcentējot jaunā Tucson izcilo kvalitāti.

Aizmugurējā aizsargplāksne

Aizmugurējās aizsargplāksnes mērķtiecīgais dizains piešķir jaunajam Tucson papildu izturības iespaidu.

tucson_2015_sivuvilkut tucson_2015_pyorakotelot tucson_2015_helmalista tucson_2015_takaspoileri

PAGRIEZIENA RĀDĪTĀJI ĀRĒJOS SPOGUĻOS

Pagrieziena rādītāji ārējo spoguļu korpusos piesaista citu satiksmes dalībnieku uzmanību, padarot drošākus pagriezienus un kustības joslas maiņas.

RITEŅA ARKAS UZLIKA

Riteņu arku dizains ar nobīdītajiem centriem rada sajūtu, ka auto tiecas uz priekšu, un padara tā raksturu vēl spēcīgāku.

SĀNU DEKORATĪVĀ UZLIKA

Sportiskās divkrāsainās sānu uzlikas aptver riteņu arkas un vizuāli paplašina riteņu bāzi.

AIZMUGURES SPOILERIS AR AUGSTU NOVIETOTU STOPSIGNĀLU

Aerodinamiskajā aizmugures spoilerī ir iebūvēts augstu novietots stopsignāls, kas skaidri demonstrē aizmugurē braucošajiem vadītājiem, ka ir nospiests bremzes pedālis.

LIETOTĀJAM DRAUDZĪGA SENSORĀ SASKARNE

Jaunā Tucson interjers atbilst izteiksmīgajam un lakoniskajam eksterjera dizainam.
Mēraparāti un vadības pogas sagrupētas optimāli, atbilstoši to funkcijām, lai to lietošana būtu maksimāli ērta un braukšana – maksimāli patīkama.

tucson_2015_mittaristo

Mēraparātu panelis Supervision Cluster ar krāsu ekrānu TFT LCD

Vadītājam svarīga inforrmācija tiek skaidri un precīzi attēlota uz mēraparātu paneļa Supervision Cluster displejā, kas atrodas vadītājam tieši acu priekšā.

Tālvadības pogas uz stūres

Uzturiet pastāvīgu kontroli un izmantojiet visu veidu tehniskās funkcijas, turot rokas uz stūres. Stūre patīkami sasildīs jūsu rokas aukstā rītā.

Pilnīgi automātiska klimata kontrole

Divzonu regulējamā automātiskā temperatūras vadība ļauj individuāli iestatīt to katram, kas sēž priekšējos sēdekļos.

Kravnesība

Divlīmeņu bagāžas nodalījuma grīda ar regulējamu augstumu nodrošina labāko savā klasē, kā arī ērti palielināmu (no 513 līdz 1503 litriem) telpu bagāžai. Zem grīdas ir papildu glabātavas. Nolaižamais pārsegs nosedz bagāžu un kad tas nav vajadzīgs, to var nolikt zem grīdas.

Aizmugurējo sēdekļu nolocīšanas sistēma 60:40

Ja neērtas formas lietas nesaiet tām atvēlētajā 513 litru bagāžas nodalījumā, kravas ietilpību var palielināt, nolokot vienu vai abus aizmugurējos sēdekļus.

tucson_2015_takasuuttimet tucson_2015_isofix tucson_2015_seisontajarru-1 tucson_2015_aux_usb

SALONA VENTILĀCIJA AIZMUGURĒ

Regulējamie vārsti ļauj pasažieriem aizmugurējā sēdeklī pēc nepieciešamības novirzīt gaisa plūsmu.

BĒRNU SĒDEKLĪŠA STIPRINĀJUMU SISTĒMA

Viegli lietojamā ISOFIX sistēma ļauj stabili nostiprināt ar to saderīgos bērnu sēdeklīšus maksimālai drošībai.

ELEKTRONISKĀ STĀVBREMZE

Kompaktais stāvbremzes pārslēgs atbrīvo lietderīgo telpu starp priekšējiem sēdekļiem.

SAKARI (AUX UN USB)

Sakaru pieslēgvietas ļauj pieslēgt lielāko daļu personālo mūzikas atskaņotāju, tostarp arī USB atmiņas ierīces.

KOMFORTA TEHNOLOĢIJA

Jaunais Tucson piedāvā tehnoloģijas un sistēmas, kas nodrošina komfortu gan vadītājam, gan pasažieriem.

tucson_mukavuus_940

Inteliģenta stāvvietā novietošanas palīgsistēma (SPAS)

Vairs nav problēmu ar auto novietošanu stāvvietā! SPAS izmanto ultraskaņas sensorus, kas izvietoti automašīnas priekšpusē, aizmugurē un sānos. Sistēma nosaka platību, kas pieejama auto novietošanai stāvvietā, un automātiski iestūrē automašīnu tur, kur ir vieta. Tā pārvalda manevrēšanu, novietojot auto gan paralēli, gan perpendikulāri. SPAS atvieglo arī izbraukšanu no stāvvietas, jo tajā ir integrēta EXIT MODE funkcija.

Automātiskas bagāžas nodalījuma durvis

Inteliģenta sistēma automātiski atver bagāžas nodalījumu, ja cilvēks ar atslēgu atrodas noteikšanas zonā 3 sekundes vai ilgāk. Pirms durvju atveršanas atskan vienreizējs skaņas signāls un uz īsu brīdi ieslēdzas avārijas ugunis.

Sēdekļu regulēšanas sistēma priekšā

Elektriski regulējamos priekšējos sēdekļus var konfigurēt plašā regulēšanas diapazonā – tie izstrādāti tā, lai apmierinātu gan vadītāja, gan priekšā sēdošā pasažiera prasības.

Ērti iekārtojieties elektriski regulējamajā pasažiera sēdeklī ar astoņām regulēšanas pozīcijām (pēc pasūtījuma) un vadītāja sēdeklī ar 10 regulēšanas pozīcijām un (pēc pasūtījuma) divās pozīcijās regulējamu jostasvietas balstu.

Sēdekļu regulēšanas sistēma aizmugurē

Tagad arī pasažieri aizmugurējos sēdekļos var baudīt komfortu, ko nodrošina regulējamas sēdekļu atzveltnes – ar sviru, kas novietota katra sēdekļa spilvena sānos.

Sēdekļu apsildes un ventilācijas sistēma

Komforts ir nodrošināts visa gada garumā, jo priekšējie sēdekļi sniedz jums siltumu ziemā un vēsumu vasarā. Ventilāciju nodrošina iebūvētie sēdekļu dzesēšanas ventilatori. Priekšējos sēdekļos pieejami 3 apsildes līmeņi, aizmugurējos (spilvenos un atzveltnēs) – 2 līmeņi.

tucson_vakkari tucson_suojaverho tucson_kassikoukku

AUTOMĀTISKĀ KRUĪZA KONTROLE

Izvēlieties vēlamo ātrumu vai tā ierobežojumu – sistēma to uzturēs, kamēr jūs iejauksieties, nospiežot gāzes, bremzes vai sajūga pedāli.

BAGĀŽAS NODALĪJUMA PĀRSEGS

Noslēpj no ziņkārīgiem skatieniem visu, kas ir bagāžas nodalījumā.

SOMU ĀĶIS AIZMUGURĒJĀ SĒDEKĻA ATZVELTNĒ

Vienkārša un neticami lietderīga ideja. Lielisks veids, kā piestiprināt pirkumu somas, rokassomas un tamlīdzīgas lietas.

DINAMISKS. JAUDĪGS. EFEKTĪVS

Mūsdienu tehnoloģija ļauj sasniegt augstāku jaudas un griezes momenta līmeni ar mazākiem dzinējiem, turklāt samazinot degvielas patēriņu. Spilgts piemērs ir jaunais 1,6 I T-GDi dzinējs kombinācijā ar 7 ātrumu Hyundai dubultsajūga transmisiju.

tucson_tekniikka_940

 

   

Jūsu drošība. Mūsu prioritāte.

Drošību nodrošina ne tikai pieejamās inovatīvās tehnoloģijas, bet arī pārdomāta konstruktīvo materiālu izmantošana, kas padara jaunā Tucson virsbūvi par savas klases līderi stingrības ziņā.

tucson_turvallisuus_940

tucson_at_jarrutus_940

Autonomā avārijas bremzēšanas sistēma (AEB)

Priekšpusē uzstādītās radara un kameras sistēmas pārbauda, vai priekšā nebrauc auto vai arī vai to nešķērso gājēji. Ja ir iespējama sadursme, AEB raida brīdinājuma signālu, pēc tam automātiski iedarbina bremzes, sākumā nedaudz piebremzējot, bet pēc tam maksimāli palielinot bremzēšanas spēku, lai minimizētu nopietnas avārijas iespēju.

tucson_kuollutkulma_940

Aklās zonas uzraudzības sistēma (BSD)

Sensori kontrolē zonas automašīnas sānos un aizmugurē, brīdinot vadītāju par transportlīdzekļiem vai citiem objektiem, kas iebrauc aklajās zonās. Nosakot objektu, parādās vizuālais brīdinājuma signāls attiecīgajā ārējā spogulī un vēl viens signāls uz mēraparātu paneļa. Ja cits transportlīdzeklis noteikts brīdī, kad vadītājs signalizē par pagriezienu, atskan skaņas signāls.

tucson_kaistavahti_940

Joslas ieturēšanas palīgsistēma (LKAS)

Ja automobilis novirzās no braukšanas joslas un pirms tam nav ieslēgts pagrieziena rādītājs, LKAS konstatē šādu situāciju un brīdina vadītāju ar skaņas signālu, kā arī aktīvi koriģē stūrēšanas virzienu. Sistēma var glābt dzīvības situācijās, kad vadītājs aizmieg pie stūres.

tucson_turning_940

Statiskie pagrieziena lukturi (SBL)

Veicot pagriezienu naktī, statiskie pagrieziena lukturi projicē gaismas staru pagrieziena virzienā. Uzlabota redzamība padara pagriezienu veikšanu nakts laikā daudz drošāku.

VIENMĒRĪGA GAITA UN VADĀMĪBA

tucson_luistonesto_940_lv

Sistēma vilkmes kontrolei pagriezienos (ATCC)

Sistēma novirza griezes momentu uz riteņiem, kuriem ir maksimāla saķere ar ceļu, uzlabojot dinamiku un drošību pagriezienos. Tā arī aktīvi pieliek aprēķinātu bremzēšanas spēku iekšējam aizmugures ritenim.

tucson_ajohallinta_940

Automobiļa stabilitātes kontrole (VSM)

Bremzējot vai veicot pagriezienu uz slapja vai slidena ceļa, automobiļa stabilitātes kontrole (VSM) palīdz vadīt auto vēl drošāk, uzlabojot stabilitāti kopā ar elektronisko stabilitātes kontroli (ESC).

tucson_avustin-1024x372

Bremžu vadība braukšanai lejup (DBC)

un palīdzības sistēma braukšanas uzsākšanai slīpumā (HAC). Braukšana slīpumā un stāvās nogāzēs ir jaunā Tucson stiprā puse. DBC automātiski palielina bremžu spiedienu vajadzīgajā apmērā, lai nodrošinātu vienmērīgu un drošu nobraukumu, bet HAC uz brīdi piebremzē automašīnu, lai izvairītos no noripošanas, kad tā nav vēlama.

tucson_kori

Uzlabots augstas stiprības tērauds (AHSS)

Jaunajā Tucson ir panākta labākā savā klasē konstruktīvā izturība, jo tajā ir ievērojami pastiprināta virsbūves konstrukcija un pārdomāti tiek izmantots karsti štancēts uzlabots augstas stiprības tērauds (AHSS).

 

tucson_2015_turvatyynyt tucson_2015_tpms tucson_2015_aktiiv_niskatuet tucson_2015_seisontajarru-1

6 DROŠĪBAS SPILVENU SISTĒMA

6 drošības spilvenu sistēma iekļauj divus frontālos spilvenus, divus sānu spilvenus priekšā un divus drošības aizkarus gar abiem sāniem.

RIEPU SPIEDIENA UZRAUDZĪBAS SISTĒMA (TPMS)

Sistēma seko gaisa spiedienam katrā riepā. Ja tiek atklātas neatbilstības, tās tiek parādītas uz mēraparātu paneļa.

AKTĪVI GALVAS BALSTI

Iespēja gūt traumu pēkšņa galvas atsitiena vai kāda cita galvas un kakla bojājuma dēļ ir minimizēta, pateicoties galvas balstiem, kas nobīdās avārijas laikā, kompensējot sēdošā apmērus un svaru.

ELEKTRONISKĀ STĀVBREMZE (EPB)

Lietošanā ērtā poga aktivizē vai deaktivizē stāvbremzi. Pieejama tikai ar automātisko ātrumkārbu.

 

 
Neretas iela 30, Jēkabpils
+371 29257162; +371 65207261
+371 20207175; +371 65207264
Copyright © 2010.g. Jēkabpils Autocentrs SIA

Mājas lapu izstrāde «INPROMO»