i30 wagon

Jaunās paaudzes Hyundai i30 wagon: daudzpusības un elegances apvieno

Pilnībā no jauna izstrādāts dizains un pievilcīgas formas — jaunais Hyundai i30 Wagon satricina auto pasauli.

Dizains un elegance

Jaunā i30 Wagon eksterjers ir eleganti veidotu virsmu un izteiksmīgu dizaina elementu simfonija.

Pilnveidots. Nosvērts

Šauras sudrabpelēkas jumta sliedes izceļ plūstošās jumta līnijas, kas rada izsmalcināti atlētisku siluetu.

BRAUCIENI AR KOMFORTU

Salona un priekšējā paneļa izsmalcinātais dizains rada kvalitātes, elegances un ietilpības sajūtu. Un sajūtas nemelo — jaunais i30 ir viens no plašākajiem automobiļiem savā klasē. Automobiļa aprīkojums ir atkarīgs no tā komplektācijas.

 

Virtuāls skārienekrāns

Ideāli piemērots ērtai mijiedarbībai, augstas izšķirtspējas 8 collu skārienjūtīgs ekrāns šķietami gandrīz peld virs informācijas paneļa. Šis dizains ļauj multivides informāciju parādīt augstāk un tuvāk jūsu acu augstumam. Izbaudiet ātro piekļuvi informācijai un navigācijas sistēmai, Live Service un iepriekš ieinstalētiem Apple CarPlayTM un Android Auto TM.

Daudzfunkcionāls bagāžas nodalījums ar 1650 litru ietilpību.

Praktisks un ērts — tāds ir bagāžas nodalījums, kura ietilpība ir 602 litri. 60:40 proporcijā sadalāmi aizmugurējie sēdekļi ļauj vienlaicīgi pārvadāt gan lielas kravas, gan vienu vai divus pasažierus aizmugurējā sēdeklī. Nolokot aizmugurējos sēdekļus, iespējams iegūt bagāžas nodalījumu ar 1650 litru ietilpību. Bagāžas nodalījums aprīkots ar bagāžas sliežu sistēmu, kas ļauj droši nostiprināt mantas. Pieejams „Style” modelī.

RADĪTS BRAUKŠANAI AR BAUDU

Mūsu jaunajā piedāvājumā ietilpst plašs klāsts ar spēcīgiem turbo benzīna dzinējiem un dīzeļdzinējiem, kas radīti nepārspējamai dinamiskas braukšanas pieredzei.

Brīdinājuma signāls par šķērsojošu transportlīdzekli aizmugurē

Ieslēdzot atpakaļgaitas pārnesumu, brīdinājuma sistēma par šķērsojošu transportlīdzekli aizmugurē brīdina vadītāju, ja no sāniem tuvojas cits automobilis.

RADĪTS BRAUKŠANAI AR MIERĪGU PRĀTU

i30 Wagon piedāvā visaptverošu vadītāja palīdzības un drošības sistēmu kopumu, uz kuru varat paļauties, ka tā braucienu laikā pasargās visdārgāko — cilvēkus, ko mīlat.

Autonomā avārijas bremzēšana (AEB)

Moderna braukšanas palīgsistēma, kas izmanto radara signālus un priekšējo kameru, nepārtraukti analizējot satiksmi. Konstatējot sadursmes risku ar gājēju vai citu transportlīdzekli, tiek automātiski iedarbinātas bremzes.

Adaptīvā inteliģentā kruīza kontrole (ASCC)

Paaugstina drošību un mazina stresu, ieturot noteiktu attālumu līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim, automātiski samazinot vai palielinot ātrumu līdz noteiktai robežai atkarībā no satiksmes apstākļiem. Satiksmes sastrēgumos ASCC atjauno iepriekš iestatīto attālumu pēc katras apstāšanās reizes, no jauna iedarbinot dzinēju, kad priekšā tiek konstatēta kustība uz priekšu un autovadītāja pēda piespiež akseleratora pedāli.

Joslas ieturēšanas palīgsistēma (LKAS)

Pamatā paredzēta, lai brīdinātu vadītājus, kas iesnaužas pie stūres. Ja automašīna novirzās no braukšanas joslas un pirms tam nav ieslēgts pagrieziena rādītājs, sistēma konstatē šādu situāciju un brīdina vadītāju ar skaņas signālu vai aktīvi koriģē stūrēšanas virzienu.

 

Aklās zonas kontroles sistēma (BSD)

Tā informē vadītāju par aklajā zonā esošajiem transportlīdzekļiem un atvieglo joslu maiņu. Izbraucot no stāvvietas atpakaļgaitā, aizmugures šķērsvirziena satiksmes brīdinājuma sistēma brīdina, ja tuvojas citi transportlīdzekļi, un var mazināt sadursmes sekas.

 

Frontālas sadursmes brīdinājuma sistēma (FCWS)

Universālā kamera uzrauga attālumu līdz priekšā esošajam transportlīdzeklim. Ja tiek konstatēts sadursmes risks, tā iedarbina vizuālu un skaņas brīdinājumu.

 

 
Neretas iela 30, Jēkabpils
+371 29257162; +371 65207261
+371 20207175; +371 65207264
Copyright © 2010.g. Jēkabpils Autocentrs SIA

Mājas lapu izstrāde «INPROMO»