i20 

ĪSUMĀ PAR SVARĪGĀKO

 

i20_lyhyesti_award_gs

 I20 IEKARO BALVAS

Hyundai i20 iekaroja Vācijā prestižo balvu “Zelta stūre 2015” un Latvijā ieguva goda nosaukumus “Latvijas Gada auto 2016” un “Latvijas Mazais auto 2016”.

i20 dizains godalgots ar divām starptautiski atzītām balvām par sasniegumiem dizaina jomā: “Red Dot Award” un “iF Design Award”.

i20_lyhyesti_tilava

 VIENS NO PLAŠĀKAJIEM SALONIEM SEGMENTĀ

Plašums nav greznība, tā ir obligāta prasība. Jaunā Hyundai i20 plašajā salonā ērti jutīsies pieci pieaugušie.

i20_lyhyesti_eurooppa

 RADĪTS EIROPAI

Jaunās paaudzes i20 ir izstrādāts un veidots Eiropā, ņemot vērā Eiropas patērētāju vajadzības.

i20_ulkoasu

 

EKSTERJERS

Oriģinālais dizains smeļas iedvesmu no Hyundai “plūstošās skulptūras” dizaina filozofijas, kas piešķir elegantām līnijām pievilcīgu formu.

i20_sisatilat

 

SALONS

i20 salons ir viens no platākajiem šajā segmentā. Rūpīgi izraudzīti materiāli rada kvalitatīvu atmosfēru, kas ir unikāla starp konkurentiem.

 i20_tekniikka

 

VEIKTSPĒJA

i20 ir pieejams ļoti ekonomisks dzinējs ar zemu izmešu līmeni: 1,1 l ar 3,8 l/100 km degvielas patēriņu kombinētajā ciklā un 99 g/km CO2 izmešu līmeni.

i20_turvallisuus

DROŠĪBA

i20 ir visas nepieciešamās drošības tehnoloģijas. Visi modeļi ir aprīkoti ar sešiem drošības spilveniem: priekšā, sānos un “aizkaru” tipa. Standarta aprīkojumā ietilpst modernas aktīvās un pasīvās drošības funkcijas.

i20_mukavuus

ĒRTUMS

Standarta aprīkojumā ietilpst komforta elementi, kādus ierasts redzēt tikai lielākās automašīnās, piemēram, apsildāmā stūre.

i20_huolettomuus

 

BEZRŪPĪGA UN VIENKĀRŠA BRAUKŠANA

Piecu gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma, palīdzība uz ceļa un tehniskā stāvokļa pārbaudes piecu gadu garumā, kā arī sadales ķēde, kurai nav nepieciešama apkope.

 

DIZAINS, KAS PIESAISTA SKATIENUS

Jaunās paaudzes Hyundai i20 ir pievilcīgs auto. Melnais C statnis piešķir “peldoša jumta” efektu. Hyundai “Plūstošās skulptūras 2.0” dizaina filozofiju pasvītro dinamiski izstieptie priekšējie lukturi un precīzās virsmu kontūras.

Sešstūrainais režģis ir jau tipiska Hyundai dizaina iezīme. Vertikālais režģis ir kļuvis zemāks, bet šaura, horizontāla josla starp lukturiem izceļ automašīnas platumu.

Moderni priekšējie projektora tipa lukturi ar pagrieziena lukturiem un LED dienas gaitas lukturiem pat pavadīs jūs līdz durvīm, kad atgriežaties mājās tumsā un aizslēdzat automašīnu! Atkarīgs no aprīkojuma līmeņa.

i20 aizmugures LED kombinētie lukturi ideāli saskan ar sānu akcenta līniju un piešķir automašīnai labu redzamību un izsmalcinātību.

i20_sumuvalot-copy i20_ulkopeilit i20_jarruvalo i20_vanteet

PRIEKŠĒJIE MIGLAS LUKTURI

Papildu lukturi labākai redzamībai miglā un spēcīgā lietū.

SĀNU SPOGUĻI AR PAGRIEZIENA RĀDĪTĀJIEM

i20 elektriski apsildāmie un regulējamie sānu spoguļi ir aprīkoti ar pagrieziena rādītājiem, kas padara pārkārtošanos citā joslā drošāku.

AUGŠĒJAIS STOPSIGNĀLS

Augšējais stopsignāls tieši aizmugurē braucošo transportlīdzekļa vadītāju brīdinās par bremzēšanu.

DISKI

Izbaudiet i20 sportiskā dizaina disku izsmalcinātību. Atkarībā no aprīkojuma līmeņa ir pieejami 15″ tērauda vai 16″ vieglmetāla diski.

Salona dizains

Rūpīgi veidotajā virsbūve sevī slēpj pārsteidzoši plašu salonu ar segmentā labākajiem izmēriem un kvalitātes līmeni. Uzmanība, kas pievērsta vissmalkākajām detaļām, un materiālu kvalitāte pārspēs jūsu cerības.

Salons apdare ir veidota no rūpīgi izraudzītiem materiāliem, kas rada augstas kvalitātes atmosfēru. Attēlā redzamais modelis ir i20 ar Style apdares līmeni un Cappucino Brown salona krāsu.

i20_parkissa_940

i20 LABI ZINA, KAS IR KOMFORTS

Standarta aprīkojumā ietilpst viss nepieciešamais ikdienas ērtībai un drošai braukšanai. Dažas funkcijas var par jūs pārsteigt.

i20_taitettavat_istuimet i20_tasainen_tavaratila

SĒDEKĻU NOLOCĪŠANAS SISTĒMA UN PILNĪBĀ LĪDZENS BAGĀŽAS NODALĪJUMS

Aizmugures sēdekļus var nolocīt vienā līmenī 6:4 proporcijā un iegūt parocīgu bagāžas telpu. Nolokot aizmugures sēdekļus un paceļot bagāžas paneli augstā stāvoklī, jaunais i20 piedāvā parocīgu, gludu bagāžas nodalījumu.

i20_mukit_kyynernoja i20_pullo_ovessa i20_hanskalokero

GLĀŽU TURĒTĀJS

Parocīgi novietots starp priekšējiem sēdekļiem.

KABATAS DURVĪS

Priekšējo durvju kabatās var novietot 1,5 litru pudeles, bet aizmugures durvīs pietiek vietas 1 litra pudelēm.

CIMDU NODALĪJUMS

Apgaismotajā cimdu nodalījumā var uzglabāt ceļā nepieciešamās sīklietas.

Stāvvietas palīgsistēma

Atkarībā no izvēlētā aprīkojuma līmeņa ir pieejama priekšējā un aizmugures stāvvietas palīgsistēma, kas ar ultraskaņas sensoru palīdzību palīdz droši novietot automašīnu stāvvietā un brīdina vadītāju ar skaņas un vizuāliem signāliem par aizmugures bufera tuvumā esošiem šķēršļiem.

i20_ohjaus_tilt i20_aux-usb i20_avain

STŪRE AR PASTIPRINĀTĀJU UN MANUĀLI REGULĒJAMU SLĪPUMU UN ATTĀLUMU

Stūres statnim ir manuāli regulējams attālums un slīpums, kas ļauj atrast jums visērtāko braukšanas pozīciju.

SAVIENOJAMĪBA

AUX un USB pieslēgvietas ļauj parocīgi atskaņot jūsu mūzikas failus no pārvietojamajām ierīcēm. Vienkārši pievienojiet tās un sāciet lietot. Ir pieejami arī divi 12 V pārveidotāji jūsu elektroierīču uzlādei.

TĀLVADĪBAS AIZSLĒGŠANA UN ATSLĒGŠANA

Durvis un bagāžas nodalījuma durvis var aizslēgt un atslēgt ar pogām uz atslēgas.

i20_telakka i20_ilmastointi i20_audio

TĀLRUŅA TURĒTĀJS UZ PRIEKŠĒJĀ PANEĻA

Viedtālruņa turētājs droši nofiksē jūsu tālruni, lādē tā akumulatoru un ļauj ērti izmantot tālruni navigācijai un mūzikas atskaņošanai.

GAISA KONDICIONĒŠANA

Visu jauno i20 modeļu standarta aprīkojumā ietilpst gaisa kondicionētājs. Atkarībā no aprīkojuma līmeņa tas var būt manuāls vai automātisks. Automātiskais ļauj iestatīt vēlamo temperatūru, un par pārējo parūpējas sistēma pati. Sistēma arī automātiski novērš logu aizsvīšanu.

AUDIOSISTĒMA

Baudiet savu iemīļotāko mūziku ar i20 kvalitatīvo radio/CD/MP3 audiosistēmu.

Drošība ir braukšanas prieka atslēga

Mierīgs prāts padara katru braucienu drošāku. Jaunajam i20 ir visas nepieciešamās tehnoloģijas, lai jūs un pasažieri varētu justies droši. Drošības sistēmas darbojas automātiski; jūs pat varat nepamanīt to darbību.

Novirzīšanās no joslas brīdinājuma sistēma

Vējstikla augšā uzstādīta kamera kontrolē joslas atdalošās līnijas un palīdz nenovirzīties no braukšanas joslas, ja netiek ieslēgts pagrieziena rādītājs, un brīdina vadītāju ar skaņas signālu.

Riepu spiediena uzraudzības sistēma

Riepu spiediena uzraudzības sistēma kontrolē gaisa spiedienu visās četrās riepās un brīdina, ja kādā no tām tas ir pārāk zems.

Palīgsistēma braukšanas uzsākšanai slīpumā

Šī sistēma konstatē stāvas nogāzes un automātiski iedarbina bremzes, lai novērstu automašīnas ripošanu atpakaļ, it īpaši pēc tam, kad automašīnu atsāk kustību pēc apstāšanās slīpumā.

Elektroniskā stabilitātes kontrole un automašīnas stabilitātes kontrole

Lai nodrošinātu optimālu bremzēšanas efektivitāti, elektroniskā stabilitātes kontrole (ESC) automātiski regulē bremzēšanas spēku atsevišķi katram ritenim atkarībā no dzinēja griezes momenta un braukšanas apstākļiem. Automašīnas stabilitātes kontrole (VSM) ļauj automašīnai saglabāt stabilitāti un paaugstina drošību situācijās, kad iespējama saslīdēšana.

i20_turvallisuus i20_jarruvalo i20_sahkosaatoinen

6 DROŠĪBAS SPILVENU SISTĒMA

6 drošības spilvenu sistēmā ietilpst drošības spilveni vadītājam un pasažieriem, priekšējie sānu drošības spilveni un priekšējie un aizmugures “aizkaru” drošības spilveni, kas rūpējas par vadītāja un pasažieru drošību jebkāda virziena sadursmē.

AVĀRIJAS BREMZĒŠANAS SISTĒMA

Sistēma uzrauga jūsu paātrināšanās un bremzēšanas ieradumus un iedarbina bremzes ar maksimālu spēku, konstatējot negaidītu situāciju. Avārijas bremzēšanas gadījumā automātiski sāk mirgot avārijas gaismas, brīdinot aizmugurē braucošo transportlīdzekļu vadītājus.

ELEKTRISKO LOGU VADĪBAS SLĒDŽI

Sānu logus var pacelt un nolaist ar tālvadības slēdžiem. Priekšējiem logiem atkarībā no aprīkojuma līmeņa ir viena pieskāriena automātiskās pacelšanas/nolaišanas funkcija.

 

 
Neretas iela 30, Jēkabpils
+371 29257162; +371 65207261
+371 20207175; +371 65207264
Copyright © 2010.g. Jēkabpils Autocentrs SIA

Mājas lapu izstrāde «INPROMO»